Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Procedury bezpieczeństwa (COVID-19)

31 sierpień 2021
Przedstawiamy procedury związane z bezpieczną oraz higieniczną organizacją zajęć w warunkach epidemii w nowym roku szkolnym opracowane na podstawie wytycznych MEiN oraz MZ i GIS.

Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia oraz Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało wytyczne dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych, które będą obowiązywały od 1 września 2021 r. Jest to zbiór zaleceń i rekomendacji, których celem jest bezpieczna oraz higieniczna organizacja zajęć w warunkach epidemii w nowym roku szkolnym. 

W wytycznych zostały zawarte rekomendacje o charakterze ogólnym i szczegółowym. Podkreślono w nich również, że po długotrwałym okresie nauki zdalnej działania w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego należy łączyć z dbałością o zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. 

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dołączamy do wiadomości. Znajdą je Państwo także na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-mein-mz-i-gis-dla-szkol-podstawowych-i-ponadpodstawowych-obowiazujace-od-1-wrzesnia-2021-r.

Zachęcamy do bieżącego śledzenia informacji udostępnianych na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka.Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wioletta Myśliwy (2021-08-31 16:35:21)
Informację zmodyfikował(a): Wioletta Myśliwy (2021-08-31 17:54:53)
Liczba odwiedzin: 19645
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij