Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Wycieczka do opolskiego zoo.

2 czerwiec 2026
Uczniowie klas Ia, Ib oraz klasy drugiej wybrali się na wycieczkę do opolskiego zoo.
Podczas pobytu dzieci miały okazję obejrzeć ciekawy trening medyczny uchatek, a także zobaczyć wiele gatunków zwierząt mieszkających w zoo.
Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i nowych wiadomości o świecie przyrody. Dodatkowym atutem była  pogoda, która sprzyjała spacerom i wspólnemu zwiedzaniu, wbrew temu co zapowiadano w prognozach pogody.
Niespodzianką dla wszystkich były lody ufundowane przez Radę Rodziców z okazji Dnia Dziecka.

Wszyscy wrócili do szkoły zadowoleni i pełni miłych wspomnień.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wioletta Myśliwy (2026-06-02 15:20:48)
Informację zmodyfikował(a): Wioletta Myśliwy (2026-06-03 18:27:07)
Liczba odwiedzin: 168088
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij