Menu BIP

Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Aktualności
Wycieczka do opolskiego zoo.
2 czerwiec 2026
Uczniowie klas Ia, Ib oraz klasy drugiej wybrali się na wycieczkę do opolskiego zoo.
Podczas pobytu dzieci miały okazję obejrzeć ciekawy trening medyczny uchatek, a także zobaczyć wiele gatunków zwierząt mieszkających w zoo.
Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i nowych wiadomości o świecie przyrody. Dodatkowym atutem była pogoda, która sprzyjała spacerom i wspólnemu zwiedzaniu, wbrew temu co zapowiadano w prognozach pogody.
Niespodzianką dla wszystkich były lody ufundowane przez Radę Rodziców z okazji Dnia Dziecka.
Wszyscy wrócili do szkoły zadowoleni i pełni miłych wspomnień.
Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i nowych wiadomości o świecie przyrody. Dodatkowym atutem była pogoda, która sprzyjała spacerom i wspólnemu zwiedzaniu, wbrew temu co zapowiadano w prognozach pogody.
Niespodzianką dla wszystkich były lody ufundowane przez Radę Rodziców z okazji Dnia Dziecka.
Wszyscy wrócili do szkoły zadowoleni i pełni miłych wspomnień.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wioletta Myśliwy (2026-06-02 15:20:48)
Informację zmodyfikował(a): Wioletta Myśliwy (2026-06-03 18:27:07)
Liczba odwiedzin: 168088
Informację wprowadził(a): Wioletta Myśliwy (2026-06-02 15:20:48)
Informację zmodyfikował(a): Wioletta Myśliwy (2026-06-03 18:27:07)
Liczba odwiedzin: 168088
Banery dolne
Galeria zdjęć
Nasza galeria





