Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

ZDALNA +


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
" Zdalna Szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej" Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kadłubie uczestniczy w projekcie "Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego". 
W ramach projektu Gmina Strzelce Opolskie zakupiła 91 laptopów, które zostały przekazane szkołom podstawowym. Program finansowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego internetu” działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”.

Zakupiony sprzęt, który w przyszłości służyć będzie szkole, pozwala na lepsze zabezpieczenie potrzeb uczniów w zakresie dostępu do nauki zdalnej, zwłaszcza uczniów z rodzin wielodzietnych i gorzej sytuowanych. Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem.

Otrzymaliśmy 14 laptopów, które są użyczane uczniom podczas nauki zdalnej.
Pliki do pobrania:
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wioletta Myśliwy (2021-06-08 19:26:38)
Liczba odwiedzin: 287
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij